KARTERIKAITSE on valmistatud terasest, alumiiniumist või roostevabast terasest ja mõeldud mitte üksnes karteripõhja kaitseks, vaid ka kaitsmaks mootorit, käigukasti ja teisi mootori all paiknevaid osasid (näiteks õlifilter, kiilrihmad, radiaator vms) mehhaaniliste löökide, keskkonna mõjude (vesi, lumi, sool, tolm) ja oksüdeerumise eest.

Toote erilised omadused:
 - valmistatud 2mm terasplekist (eritellimusel ka 3mm terasplekist), alumiiniumist (5mm) või roostevabast terasplekist (3mm või 5mm);
 - avad õlivahetuseks ja mootori jahutamiseks;
 - kummist energiat neelavad vaheosad vältimaks kaitse kokkupuudet autokerega;
 - paigaldus ei vaja lisaaukude tegemist;
 - korrosiooni eest kaitstud polümeer-pulbervärviga;
 - parandab auto aerodünaamikat.

Karterikaitsele on garantii 1 aasta.

Meie poolt pakutavad karterikaitsed on toodetud Peterburis tegutseva tootmisettevõtte "Metalloproduktsia" poolt, kes on Venemaa turuliider karterikaitsete väljatöötamises ja tootmises ning kelle toodangut müüaks kõikjal Ida- ja Lääne-Euroopas ning Põhjamaades.
Koostööd tehakse kõigi suuremate autotootjatega ja praeguseks hetkeks toodetakse karterikaitseid üle 1400-le erinevale automudelile.

Karterikaitse keskmine hinnatase on 140 eurot.

NB!
Enamus hinnakirjas olevaid karterikaitseid on võimalik eritellimusel saada ka kombineeritud materjalidest (näiteks roostevabast terasest kattega muidu terasplekist valmistatud kaitse vms).
Täpsem info numbrilt (+372) 50 38 325 või e-postiaadressilt info "ät" cresinda.com.